Chiny

Longji

Longji jest rejonem obejmującym kilka wiosek położonych w pobliżu Guilin. Na zboczach okolicznych wzgórz znajdują się piękne tarasy ryżowe, jedne z najwspanialszych w Chinach.

Opinie o Longji
+ DODAJ

Zachwycający
Panie Marku, Longij to nie wioska, to obszar obejmujacy kilka wiosek, np Dazhai czy Pinan. Owszem jest tu przepieknie
Zachwycający
fajne widoki!
Zachwycający
Komercha komerchą ale tarasy ryżowe zachwycają! Warto zostać na noc (noclegi bardzo tanie o ile nie zamawiasz je przez biuro) i samemu się poszwędać po tarasach. Odradzam wioskę kobiet z długimi włosami - nuda.
Zachwycające
Cudne miejsce ale już troszkę skomercjalizowane.
Zachwycające
Przepiękne widoki. Gorąco polecam.
Bardzo fajne
Rzeczywiście tarasy są imponujące. Byłam w listopadzie - juz po zbiorach, ale i tak wyglądały super. Natomiast pokaz kobiet z długimi włosami organizowany dla turystów to żenada.
Zachwycające
Absolutnie przepiękne! byłam we wrześniu, kiedy tarasy są zielone (nie-zielone tarasy widziałam w Wietnamie i juz nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak te). dodatkowo ciekawe były panie o długich prawie do ziemi włosach (dla turystów za opłatą rozpuszczają włosy żeby pokazać jakie są długie)
Zachwycające
Super miejsce , wspaniale widoki , ja bylem we wrzesniu to byla akurat wszedzie bardzo soczysta zielen
Zachwycające
top 3 naszego pobytu w Chinach. Niesamowite widoki, mistyczna (choć nieco skomercjalizowana z- w zależności od wioski) atmosfera, ciekawi ludzie i godziny spacerów wśród zielonych pól. A MUST!!!!!!!
Bardzo fajne
Wyjątkowo malownicze miejsce, rewelacyjne widoki.
Średnia ocena na podstawie 10 opinii: 5/5.
Przewodnik > Chiny > Longji