Filipiny

Boracay

Boracay jest niedużą wyspą z prawdopodobnie najpiękniejszymi plażami na Filipinach. Tutejsze plaże również regularnie zasłużenie przodują we wszelkich rankingach najlepszych plaż świata. Wyspa ma 7 kilometrów długości i jeden kilometr szerokości, doskonałą infrastrukturę turystyczną i fantastyczne warunki do plażowania, pływania, snorkelowania, nurkowania, uprawiania windsurfingu i wielu innych sportów wodnych.

Boracay jest bardzo popularna, przez co nie ma szans na uniknięcie tłumów, zwłaszcza w sezonie. Ceny także są adekwatne do popularności.

Opinie o Boracay
+ DODAJ

Zachwycający
Jeżeli komuś nie odpowiada zbyt zatłoczona White Beach to polecam podjechać do Puka (Shell) Beach na północy. Zobaczycie mniej zatłoczoną, mniej skomercjalizowaną wersję White Beach :)
Zachwycający
Mimo komercji przyroda zwycięża :) zachwycająca plaża piękne czyste morze. Wrócę tu :):)
Taki sobie
Ładna plaża i piękny ocean. I to koniec zachwytów. poza tym Mielno, Majorka czy co tam chcecie. Tysiące ludzi, hałas, drożyzna - typowa miejscowość wczasowa. Prawdziwy dramat zaczyna sie jak nie ma pogody i leje ...
Taki sobie
Mlyn i tlumy ludzi. Polecam mlodym grupkom ktore chca sie zabawic. Oprocz kawalka ladnej plazy z bialym piaskiem nie oferuje nic wiecej Na Filipinach jest tyle innych piekniejszych miejc ze szkoda czasu na Boracay. To taka Ibiza w filipinskim wydaniu...ale zalezy kto co lubi. Mi ie odpowiadalo.
Nieciekawy
Filipińskie Władysławowo. Radze unikać.
Zachwycający
Komercyjnie!!! Jak byłam tam w 2012 r. to pojawiła się informacja na plaży - "Tu powstaje Mc Donald's". Jednak dla chcącego nic trudnego. Na Boracay spędziłem jeden z lepszych dni mojego życia, była to cudowna plaża, z cudownym widokiem i tylko my. Plaża PUKA, przy wejściu na plażę zamiast skręcić w lewo, pójdźcie w prawo do końca. Będziecie zachwyceni.
Bardzo fajny
Przepiękna wyspa, rewelacyjne plaze! Poleceam skoki z klifów na Magic Island, na który można doplynąc katamaranem- duza frajda :) Warto chociaz raz wstac na wschod słońca.
Taki sobie
Zbyt turystycznie, plaże pieknę oczywiście, ale Ci przeszkadzający sprzedawcy caly czas. Jak dla mnie to już zbyt rozwinięta wyspa.
Zachwycający
White Beach na Boracay to zdecydowanie najpiękniejsza plaża na jakiej byłem. Przepiękna w dzień i rewelacyjna w nocy. Tej atmosfery, która tam panuje nie doświadczyłem nigdzie indziej.
Zachwycający
Ścisła czołówka najlepszych plaż świata. Niestety nie jesteś jedyną osobą, która o tym wie, więc tłumy turystów mogą nieco odstraszyć, ceny również.
Średnia ocena na podstawie 10 opinii: 4/5.
Przewodnik > Filipiny > Boracay