Tajlandia

Soppong

Soppong jest małą, malowniczo położoną wioską. Może stanowić niezłą bazę wypadową, by odwiedzić okoliczne wioski plemion Karen oraz Shan.

W pobliżu znajduje się Tham Nam Lod, jedna z najbardziej imponujących jaskiń w Tajlandii. Ma prawie 400 kilometrów długości, a z jej wnętrza wypływa rzeka, którą można spłynąć na bambusowej tratwie.

www.soppong.com

Opinie o Soppong
+ DODAJ

Zachwycający
Ja polecam jako nocleg Cave Lodge . Dojazd z Soppong jakieś 8 km taxi-motorkiem ale warto . świetny klimat i bliskośc wielu jaskiń ( organizują wycieczki po jaskiniach z przewodnikiem ) .
Bardzo fajny
Jako nocleg rowniez polecam Charming Home, okolo 900 m od przystanku autobusowego. Miejsce jest malownicze, cisza i spokoj, tylko szum drzew i szemranie strumyka. Moja chatka jest wspaniala, ludzie przemili.
Zachwycające
Przepiękne miejsce... zwłaszcza polecam nocleg połozonym w lesie schronisku "charming house " - naprawdę ludzie są tam uroczy - chatki ... takie sobie... ale przynajmniej czyste... no i trzeba mieć śpiwór na noce ( przynajmniej w grudnowe noce strasznie zimno) niedaleko kilka jaskiń do których można dojechać na rowerze... jeśli nie mamy przewodnika - można ich trochę szukać po dżungli - ale jest to fantastyczna przygoda wioska ludu Karen położona na północ od Soppongu - raczej średnio zrobiła na mnie wrażenie... - znaje mi się że Ci ludzie przywykli do białych i grają trochę...
Średnia ocena na podstawie 3 opinii: 5/5.
Przewodnik > Tajlandia > Soppong