Tajlandia

Khao Yai

Opinie o Khao Yai
+ DODAJ

Fajny
Fajne miejsce, jednak ciężko spotkać dzikie zwierzęta, głównie małpy. Fajny trek.
Bardzo fajny
Miejsce bardzo urodziwe krajobrazowo,zwierząt raczej nie dużo, głównie małpy i ichniejsze jelonki - fajne możliwości trekingowe.Czynne od 6-21 noclegów więcej od strony północnej parku niż południowej.
Zachwycający
Droga z Bkk do KY jest nuda i płaska. Jednak pod dwóch godzinach jazdy na horyzoncie pojawiają się zielne wzgórza. Wystarczy wjechać między nie, dotrzeć do wejścia do parku, zapłacić 400B za bilet i można już do woli pławić się w dżungli. Przepiękne widoki, czyste powietrze i cisza - nie do przecenienia po znoju miejskiego życia w Bangkoku. Po parku najlepiej przemieszczać się motocyklem - w jeden dzień można zjechać sporą jego część. Okoliczne hostele organizują też wycieczki z przewodnikami, podobno warte swej ceny (1500B). http://skokwbok.blogspot.com/2011/07/po-parku.html
Zachwycające
to jest najstarszy park w Tajlandii i to widac - stare, niewyobrazalnie grube drzewa, przebogate miejsce, mnostwo zwierzat.... polecam zwiedzic chociaz 1 dzien z przewodnikiem, mozna dowiedziec sie ciekawych rzeczy o ktorych nawet samemu by sie nie pomyslalo. jak dla mnie to obowiazkowe miejsce gdy sie odwidza Tajlandie i kocha nature!
Średnia ocena na podstawie 4 opinii: 4/5.
Przewodnik > Tajlandia > Khao Yai