Tajlandia

Hua Hin

Hua Hin jest popularnym resortem plażowym położonym około 200 kilometrów na południe od Bangkoku. Jest dość mocno rozwinięty komercyjnie i nastawiony głównie na bogatszych Tajów oraz expatów żyjących w stolicy.

Opinie o Hua Hin
+ DODAJ

Fajny
Plaże, woda raczej słabe. Sporo odpoczywających rodzin tajskich. Największa "atrakcja" konie na plaży z wszystkimi tego konsekwencjami. Za to z drugiej strony świetne jedzenie, trochę kiczowaty nocny targ, nieopodal letnia rezydencja króla, bardzo oryginalny dworzec kolejowy. Warto zatrzymać się dzień lub dwa choćby dla świetnych knajpek
Taki sobie
słaba miejscówka, odradzam wysiadkę w tym mieście, poza ładnym dworcem nic tam nie ma
Taki sobie
Ja nie polecam. To mekka dla emerytowanych Anglików ,Niemców oraz Tajów chcących się polansować pod parasolkami na niezbyt ładnej i zatłoczonej plaży Jedyny plus to jedzenie na nocnym targu . Ceny dość wysokie . Spaliśmy tam tylko dlatego by odpocząć w podróży .
Fajne
Fajne miejsce, bardzo komercyjne, ale dla kogoś pierwszy raz w Tajlandii, to nawet może być. Chociaż drugi raz już tu bym nie przyjechała. Warto wykupić wycieczki po różnych wyspach w okolicy, bo są piękne.
Fajne
No, byłem. Plaża niestety zabudowana do samej linii przypływu. Ale można wykupić interesujące wycieczki do parków narodowych w okolicy, zobaczyć hodowle krewetek, i skosztować fantastycznych owoców morza w licznych restauracyjkach.
Średnia ocena na podstawie 5 opinii: 3/5.
Przewodnik > Tajlandia > Hua Hin