Kambodża

Kratie

Kratie jest niewielkim, pozbawionym szczególnych atrakcji, ale dość przyjemnym miasteczkiem. Jego leniwa atmosfera i nienachalność mogą spodobać się osobom szukającym trochę bardziej autentycznej Kambodży.

Kratie jest jednym z najlepszych miejsc, żeby zapolować z aparatem fotograficznym na bardzo rzadkie, żyjące w Mekongu delfiny rzeczne. W wiosce Kampi można z łatwością wynająć łódź, wraz z wioślarzem i udać się na poszukiwania.

W okolicy znajduje się Sambor, częściowo odrestaurowany kompleks świątynny, starszy niż sam Angkor.

Opinie o Kratie
+ DODAJ

Fajny
Miasteczko położone nad Mekongiem charakteryzuje się unikalną w Kambodży kolonialną architekturą. Atrakcją okolicy są wycieczki w górę rzeki, wypożyczenie łódki i wypatrywanie słodkowodnych delfinów.
Fajne
Samo miasteczko to brudna dziura. Ale na skuterku można wybrać się na fantastyczną wyprawę po okolicach, wzdłuż Mekongu. I to sprawia, że warto wybrać się do Kratie - bardzo autentyczne, Kambodżańskie klimaty.
Fajne
przyjemne miasteczko, prawdziwa prowincja z dala od cywilizacji. niezłe miejsce na poznanie prawdziwego życia prawdziwych khmerów
Takie sobie
Dosc nudne miejsce, dobrze chociaż, że niewielu tu turystów.
Fajne
Przyjemne, prowincjonalne miasteczo. Poza delfinami, nie ma tu nic specjalnego do zobaczenia, ale spacer po okolicy może być całkiem fajny.
Średnia ocena na podstawie 5 opinii: 3/5.
Przewodnik > Kambodża > Kratie