Indie

Chennai

Chennai jest czwartym, największym miastem Indii, mieszka w nim ponad 6 milionów ludzi. Praktycznie nie ma tu żadnych większych atrakcji turystycznych wartych odnotowania, z interesujące miejsc można odwiedzić wytwórnię filmową (Chennai, obok Mumbai i Kolkaty, należy do największych centrów produkcji filmów w Indiach) oraz ogrody Towarzystwa Teozoficznego z jednym z największych na świecie drzew Banyan. Większość podróżnych przyjeżdża tu jedynie ze względu na duże, jedno z ważniejszych w Indiach, międzynarodowe lotnisko oraz wygodne połączenia kolejowe z resztą kraju.

Opinie o Chennai
+ DODAJ

Taki sobie
Dobre jedzenie.
Fajny
Po opisach widzę różne zdania. Przede mną przeprowadzka do Madras'u. Może ktoś by polecił jakieś ciekawe miejsca?
Nieciekawy
miasto nieciekawe, nasjwyzej mozna spedzic 1-2 dni, mieszkac dluzej to udreka
Zachwycający
Dla mnie bomba! może nie każdego zachwyci miasto, ale po poznaniu głebiej kultury i zaprzyjaźnienia się z tamilczykami jest fanstastycznie! Chetnie bym tam została! Gorąco polecam!
Taki sobie
nic ciekawego raczej
Fajne
Dawny Madras ma swój urok.
Nieciekawe
Tłoczne, głośne i nie ma co oglądać. Chennai to miejsce dobre na przesiadki, z lotniska startują samoloty m in. na Andamany.
Nieciekawe
Pobyt - ewentualnie 1 dzien albo wcale,
Fajne
Samo miasto takie sobie, ale Marina Beach - fantastyczna! Główna arteria miejska - Anna Salai (Mount Road) to świetne miejsce na zaopatrzenie się w książki, płyty i wszelkie inne dobrodziejstwa. No i Madras to raj dla miłośników kina tamilskiego :)
Takie sobie
jak wszystkie molochy w Indiach
Zachwycające
ja uwazam ze to miasto jest wspaniale bo bycmoze tam pojedziemy i bedziemy zarazbiac pieniazki:):):)
Takie sobie
Dla mnie ciekawe miejsce, bo mieszkalismy tam u szalonego pastora, ktory otworzyl juz w Indiach 10 kosciolow wlasnego wyznania. Oparte na Biblii, ale interpretacja bardzo rozna od katolickiej. Niezla jazda - koles codziennie gadal z Bogiem, a cuda czynil co dwa dni. Wicej na moim blogu.
Takie sobie
Ech... jak to z wielkimi miastami...prócz kilku atrakcji architektonicznych... hmm... miasto - raczej z daleka...
Nieciekawe
Należy omijać w miarę możliwości
Takie sobie
Bardzo cieniuktkie miasto.
Nieciekawe
Nic specjalnego.
Średnia ocena na podstawie 16 opinii: 2/5.
Przewodnik > Indie > Chennai