Indonezja
Bali

Tirta Gangga

Tirta Gangga jest niedużą, niezwykle malowniczą wioską położoną wśród wzgórz i poletek ryżowych z zachwycającymi widokami i leniwie relaksującą atmosferą. Można się tu zatrzymać w którymś z kilku pensjonatów i godzinami spacerować wśród rosnącego ryżu.

Pałac wodny w Tirta Gangga

W Tirta Gangga znajduje się Pałac Wodny, ponad hektarowy park z bogatą roślinnością, licznymi basenami, oczkami wodnymi, fontannami, posągami ludzi, zwierząt i demonów. Baseny pełnią głównie funkcję ozdobną, ale w niektórych można się wykąpać w krystalicznie czystej wodzie.

Opinie o Tirta Gandze
+ DODAJ

Fajny
Będąc w okolicy warto się zatrzymać na chwilę. Ładny park w balijskim stylu. Rośliny, fontanny, rybki. Miejsce na spacer, choć z pewnością to nie jest atrakcja, dla której warto specjalnie tu przyjeżdżać.
Fajny
Stwierdzam subiektywnie, że nie jest to jakiś must-see na Bali. Wodnemu pałacowi stosunkowo daleko i do spektakularności, jak i do kameralności (turystów bardzo dużo, co trochę mnie zaskoczyło). Nie mniej jednak planując podróż po wschodnim Bali warto odwiedzić to miejsce, stanowi swoistą odskocznię od tych wszystkich świątyń.
Zachwycający
jedno z najpiękniejszych miejsc na Bali, warto poplywać dla ochłody w jednym z basenów, muzyka na żywo niezwykle relaksująca
Zachwycający
Super miejsce. Przepiekny ogrod z zywymi rybami plywajacymi w sadzwkach.
Zachwycający
z pewnością warto! Malownicza restauracja w hotelu obok, z ktorej widac caly palac wodny
Zachwycający
Pałac Wodny piękny, zadbany, połączenie bujnej zieleni i spływającej wody działa relaksująco po dniu zwiedzania. Dodatkowo bardzo malownicza okolica w stronę Ubud.
Zachwycający
Absolutnie genialne miejsce. Super relaks wśród poletek ryżowych.
Średnia ocena na podstawie 7 opinii: 4/5.
Przewodnik > Indonezja > Bali > Tirta Gangga