Indonezja
Bali

Padang Bai

Padang Bai jest niedużym, spokojnym, dość przyjemnym miasteczkiem portowym na wyspie Bali. Dla większości turystów jest tylko miejscem przesiadkowym w drodze na Lombok, ale część osób zatrzymuje się tu na dłużej i bardzo to sobie chwali. W pobliżu miasteczka można znaleźć kilka niezłych plaż, szczególnie piękna jest "Błękitna Laguna" z bardzo dobrymi warunkami do snorkelingu. Jest tu też parę miejsc do nurkowania.

Większość mieszkańców Padang Bai jest muzułmanami, co jest dość nietypowe, jak na Bali.

Jak się dostać do Padang Bai

Z portu w Padang Bai co godzinę przez całą dobę wypływają promy do Lembar na wyspie Lombok. Rejs przy dobrej pogodzie trwa około 4 godzin.

Z Padang Bai można się również dostać szybką łodzią motorową bezpośrednio na wyspy Gili.

Opinie o Padang Bai
+ DODAJ

Bardzo fajny
spokojna wioska, doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzania całej wyspy. Jest wszystko co jest potrzebne w malutkich odległościach.
Fajny
Dla osób nie nurkujących z butlą raczej przeciętna lokalizacja - kiepskie plaże. Miasteczko przyjemne ale na maks 2 dni.
Bardzo fajny
w miarę spokojne miasteczko, moim zdaniem najlepsza plaża na Bali ( ale nie ta na której cumują łódki, w miasteczku są dwie inne plaże) super nurki z rurką z brzegu na blue lagoon, jak ktoś przyjechał do Indonezji tylko na Bali to koniecznie trzeba tam pojechac.
Fajny
Fajne miasteczko, zdecydowanie, w porównaniu do południa - wręcz wspaniałe. Ładne plaże, dobre jedzenie, brak naciągaczy, fajne miejsca nurkowe w pobliżu
Taki sobie
Misteczko takie sobie - plaże nie lepsze niż w innych miejscach Indonezji. Potrzebujesz info pisz na jan.golab małpa wp.pl
Taki sobie
Misteczko takie sobie - plaże nie lepsze niż w innych miejscach Indonezji. Potzebujesz info pisz na jan.golab małpa wp.pl
Bardzo fajny
Bardzo fajny klimat, miejsce wypadowe na Lombok. Sporo knajpek, hoteli. W mieście znajduje się zaskakująco pusta "white sand beach"(od portu drogą równoległą do wybrzeża na zachód).
Fajny
Zaskakująco fajne miasteczko, a błękitna lagun zwala z nóg.
Średnia ocena na podstawie 8 opinii: 3/5.
Przewodnik > Indonezja > Bali > Padang Bai